Zwarte Thee Beste Kistje Keizer

€5,15
Op voorraad 1-2 werkdagen.
Verplichte velden:
    Reken snel af met iDeal, Paypal, Bancontact of bankoverschrijving
    Snelle verzending naar uw adres, een PostNL-afhaalpunt of afhalen in Harkema (Fr.)
    Groot assortiment thee en kruiden
    Bestel ook gratis thee en proefzakjes
    Verzending NL €3,75 (gratis v.a. €45)
    Verzending België €5,95 (gratis v.a. €60)
    BeschrijvingZwarte Thee Beste Kistje Keizer

    Zwarte Thee 'Beste Kistje Keizer'

    Drink als een keizer
    Met de ‘Beste Kistje Keizer’ thee krijg je een keizerlijke ervaring in je kopje. Deze melange combineert de beste zwarte theebladeren, waaronder Assam en Lapsang, voor een rijke en volle smaak die alleen de beste theesoorten kunnen bieden. Daarmee drink je dus écht als een keizer, als je een dampende kop ‘Beste Kistje Keizer’ aan je mond zet. 

    Luxe en verfijning in elke slok
    De thee heeft een dieprode kleur en een zachte afdronk. Ideaal om van te genieten tijdens een rustig moment (of om indruk te maken op gasten tijdens een speciale gelegenheid!). Met zijn complexe smaak en aroma’s straalt deze thee puur vakmanschap uit. Laat je woonkamer of keuken vullen met de keizerlijke geuren van deze thee tijdens het zetten – je zult er geen genoeg van krijgen. 

    Voor een koninklijke oppepper
    De cafeïne in deze thee maakt hem perfect om je dag krachtig te beginnen – een koninklijke oppepper aan het begin van je dag. En tegelijkertijd ondersteunen de antioxidanten in deze thee bij het hebben van een gezonde levensstijl, met het opruimen van schadelijke stoffen in het lichaam en het boosten van je immuunsysteem. Naast een keizerlijke uitstraling ook nog eens goed voor de gezondheid dus. Wat wil je nog meer? 

    Heb je een vraag?
    Bel ons0853030040
    Of mail naar[email protected]
    WhatsApp31646784589
    Specificaties
    • Gewicht Vanaf 80 gram
    • Trektijd 3-5 min
    • Temperatuur 100 °C
    • Ingrediënten Assam Thee
    • Bijzonderheden -
    • Hoeveelheid per kopje 2 gram (1 thee lepel)
    • Land van herkomst -
    ReviewsHelp ons en andere klanten door het schrijven van een review
    Je beoordeling toevoegen
    MV
    Marc VosGeplaatst op 20/11/2018

    Heerlijke thee, precies de juiste verhouding die ik zocht.

    VG
    van GeneijgenGeplaatst op 25/11/2015

    Lekkere thee met het idee van opa's sigarenkist.